Automatyczne gniazdo meblowe LIFT BOX 2 x USB ładowarka bezprzewodowa czarne Design

Automatyczne gniazdo meblowe LIFT BOX 2 x USB ładowarka bezprzewodowa czarne Design

Moc 3600W
Stopień ochrony IP20 (zastosowanie w pomieszczeniu wewnątrz budynku)
Średnica otworu montażowego (mm) 93mm
Długość przewodu 2m

Automatycznie wysuwany rozdzielacz/przedłużacz elektryczny wyposażony w 3 gniazda 230V oraz gniazda USB oraz bezprzewodową ładowarkę urządzeń elektronicznych.

829,00 zł
Brutto

Opis

LIFT BOX USB WYPOSAŻONE W ŁADOWARKĘ BEZPRZEWODOWĄ to nowoczesne wysuwane automatycznie gniazdo meblowe stosowane w meblach biurowych i kuchennych.

Przedłużacz meblowy LIFT BOX jest montowany i chowany w blacie. Jeżeli potrzebujemy dodatkowego gniazda żeby podłączyć jakieś urządzenie np. ładowarkę do telefonu wystarczy przycisnąć guzik i gniazdo automatycznie wysunie się ze „skrytki”. Jeżeli dysponujemy np. telefonem komórkowym wyposażonym w funkcję ładowania bezprzewodowego można ładować baterię urządzenia poprzez położenie go na LIFT BOX.

Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarny i aluminium, które z łatwością można dopasować do każdego blatu meblowego.

Nowatorskie urządzenie LIFT BOX USB zostało wyposażone w 3 funkcjonalne gniazda z unischuko, które gwarantują bezpieczeństwo i komfort użytkowania oraz 2 gniazda USB. USB posiada wbudowaną ładowarkę DC 5V/2,1A. Ładowarka bezprzewodowa ma moc 10W dla DC 5V.

Materiał: odlew
Kolor: czarny
Moc max: 3600W
Napięcie: 230V AC
Stopień ochrony: IP20
Do zamontowania na powierzchniach płaskich

Film pokazujący jak działa urządzenie:

https://www.youtube.com/watch?v=UNroXMfLmM8

Opis

LIFTBOX-A-CZ-3DE-U-B-01
Opis
Kolor
Czarny

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: